Przejdź do głównej zawartości

MYSTERY BLOGGER AWARD


Mała niespodzianka. Ludzki Archipelag został nominowany do Mystery Blogger Award, która ma na celu promocję mniejszych, nieznanych blogów. Za nominację i informację o całej zabawie dziękuję Ewie z bloga RetyKobiety.


Nagrodę wymyśliła założycielka strony www.okotoenigmasblog.com
Tutaj znajdziecie jej post, a ja zacytuję zasady i co? Bawimy się!

RULES
Put the award logo/image on your blog
List the rules.
Thank whoever nominated you and provide a link to their blog.
Mention the creator of the award and provide a link as well
Tell your readers 3 things about yourself
You have to nominate 10 – 20 people
Notify your nominees by commenting on their blog
Ask your nominees any 5 questions of your choice; with one weird or funny question (specify)
Share a link to your best post(s)

Coś o mnie:
1. Gdybym miała się spalić, albo zamarznąć wybrałabym śmierć w płomieniach
2. Uwielbiam kolor różowy
3. Mam lęk wysokości

Do nagrody nominuję:
1.http://hodowlaslow.pl/
2.http://dzikadusza9.blogspot.com/
3.http://korneliaorwat.pl/
4.https://okoloteatru.blogspot.com/
5.http://www.30ucisniec.pl/
6.http://panistrzelec.pl/
7.http://www.ograniczamsie.com/
8.http://www.partyzantka.com.pl/
9.https://www.joulenka.pl/
10.http://www.nanowosmieci.pl/

Pytania do nominowanych:
1. Jak to się stało, że zaczęłaś/zacząłeś pisać?
2. Najbardziej satysfakcjonująca rzecz w prowadzeniu bloga?
3. A najtrudniejsza?
4. Co byś robiła/robił, gdybyś nie pisała/pisał?
5. Gdybyś miała/miał być warzywem, jakim być była/ był? (zabawne)

Po najlepsze teksty odsyłam Was do zakładki O MNIE, gdzie moi ulubieńcy posegregowani są kategoriami.

Zachęcam wyróżnionych twórców do dołączenia, odpowiedzi na pytania i wytypowania swoich laureatów. Uspołeczniajmy się my, blogerki i blogerzy, choćby w taki sposób.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

DLACZEGO STYL ART HOE?

                                                       YouTube Tytułowe pytanie zostało zadane mi podczas ankiety podsumowującej rok 2018. A ponieważ o pytania się prosi po to, żeby na nie odpowiedzieć, to już śpieszę z całym tekstem. Dlaczego styl art hoe?  

RZUCIŁAM STUDIA

- Czuję, że coś bardzo ważnego się we mnie zmieniło. Nie wiem jeszcze tylko... Jest wrzesień. Stoję na skrzyżowaniu Marszałkowskiej ze Świętokrzyską. Mówię do  wycelowanej we mnie wielkiej kamery. Na głowie mam różową czapkę w groszki, na mojej czerwonej koszulce widnieje międzynarodowy symbol wymierania.  Przed chwilą zostałam po raz piąty zniesiona z tego samego skrzyżowania. Miesiąc temu pisałam maturę. Za miesiąc przeprowadzę się do Berlina.  *** Myśl o zmianie i o tym, co za nią idzie, pojawia się po raz kolejny następnego dnia. Jak prawdziwi ekolodzy/lewaki/hipisi rozmawiamy o swoich uczuciach. Po wielu tygodniach intensywnych przygotowań do wydarzeń w Warszawie w końcu mamy czas popatrzeć na siebie nawzajem i powiedzieć o tym, co w nas siedzi. W ośmioosobowym kręgu nie ma osoby, która nie mówiłaby o zmianie. Mało kto nie płacze.  Tego dnia po raz pierwszy ubieram myśl w słowa. Zaczynam nieśmiało. Nie wiem, czy chcę iść na studia. *** Od września do grudnia zdążę wziąć udział w F

NA KOGO ZAGŁOSUJĘ, CZYLI WYBORCZE PRIORYTETY

Rzutem na taśmę, na kilka godzin przed ciszą wyborczą chcę podzielić się z Wami tym, jak przebiegał w tym roku proces wyboru mojego kandydata na prezydenta RP. Nie będę zachęcała do pójścia na wybory, bo pewnie już po dziurki w nosie macie wkurzonej młodzieży, celebrytów z Warszaffki i innych internetowych osobowości mówiących o niezwykłej wadze krzyżyka na papierku. O tym, dlaczego takie parcie na głosowanie jest niezdrowe, napiszę kiedy indziej, dzisiaj na szybko - jak zdecydowałam? źródło:  https://www.facebook.com/ekowyborca/ Klimat priorytetem Dla nikogo to zaskoczeniem nie będzie, że najważniejsze dla mnie jest stanowisko kandydatów wobec polityki klimatycznej. Z powyższego zestawienie bardzo jasno wynika, że Hołownia byłby najbardziej zaangażowanym klimatycznie prezydentem. Nie mam chyba nic poza tym do dodania... Może jeszcze to, że na długo przed kandydaturą Hołowni, regularnie czytałam jego felietony w Tygodniku Powszechnym, więc znam poglądy gościa bardzo dobrze i ufam mu. C